Главная » Мебель » Меблі для великої кімнати

Меблі для великої кімнати

ЯкщМеблі для великої кімнатио перед вами стоїть завдання облаштувати меблями велику кімнату, не слід завчасно радіти — якщо ви неправильно до нього підійдете, кімната може відчуватися пустою та незатишною. Облаштування великої кімнати дає можливість створити простору та привабливу обстановку, але також вимагає продуманого планування, щоб кімната виглядала збалансованою та добре спроектованою. Краще за все спочатку прикинути, які меблі будуть стояти у кімнати, і вже потім підбирати їх. Гарно будуть виглядати меблі Річман, що підійдуть і для вітальні, і для об’єднаної вітальні-кухні. Отже, якщо мова йде про кімнату з таким призначенням, можна зробити ось що:

Зонуйте кімнату

Зробіть великий секційний диван центром кімнати. Розгляньте L-подібну або U-подібну секцію, щоб збільшити кількість місць. Схожим чином можна позначити інші зони відпочинку: поставте дивани, крісла та журнальні столики, щоб створити окремі зони для спілкування. Для великого телевізору можна придбати медіа-консоль або розважальний центр. Також варто додати декілька килимків: килими можуть закріпити меблеві групи та додати тепла та візуального інтересу.

Використовуйте більше меблів

Ви можете створити меблі на замовлення, які найкраще відповідатимуть вашим потребам, або ж придбати модульні меблі, що дозволять легко змінювати простір — наприклад, розширювати зону відпочинку перед приходом гостей.

Додайте серванти або буфети до обідньої зони для зберігання та демонстрації. Ці предмети також можуть служити додатковими поверхнями для сервірування під час зустрічей. Встановіть книжкові полиці або вітрини, щоб демонструвати свої колекції, книги чи декоративні елементи. Високі та широкі стелажі добре підходять для великих кімнат. Можна встановити барну стійку, що стане додатковою зоною відпочинку, чи відрізнятиме зону кухні від зони вітальні.

Обирайте різні столи

Великий обідній стіл може вмістити велику кількість гостей. Довгий стіл прямокутної або овальної форми ідеально підходить для великих їдалень. Про журнальні столики в зонах відпочинку ми вже згадували, і до них можна додати консольні столики — на них можна розташувати предмети декору або зберігати різні речі. Щоб додати кімнаті характеру та візуального інтересу, додайте кілька акцентних стільців — або незвичайного дизайну, або яскравого кольору.

Декорування

Можна зробити акцент на одній із стін — повісьте дзеркало, велику картину або постер. Додайте великі кімнатні рослини у візуально цікавих горщиках.

Пам’ятайте про дотримання почуття міри та балансу при виборі та розстановці меблів у великій кімнаті. Уникайте перенаселеності та прагніть створити гармонійний потік у всьому просторі. Великі кімнати пропонують безмежні можливості дизайну, тож не поспішайте, щоб спланувати та прикрасити відповідно до своїх уподобань та стилю життя.

4.10.2023 | 23:53